Organizujesz konferencje lub w niej uczestniczysz?

A może wystawiasz się na targach?


Nie wiesz jakie dobrać multimedia, sprzęt IT i AV?


Szukasz partnera do organizacji technicznej eventu?Dobrze trafiłeś!

Jesteśmy jedną z największych wypożyczalni sprzętu IT i AV w Polsce, która kompleksowo obsługuje techniczną stronę eventów: konferencji, targów, imprez biznesowych i masowych, festiwali...
W kraju i Europie!

DORADZIMY CO WYBRAĆ

Nie wiesz jaki sprzęt wybrać? Nie musisz, my wiemy! Doradzimy co najlepiej sprawdzi się w konkretnej sytuacji i co będzie najbardziej efektywne.

Ekrany, monitory, ściany wideo, komputery, laptopy, tablety, projektory, peryferia, sieć i okablowanie... To dla nas codzienność!

WYNAJEM SPRZĘTU

Sprzęt wynajmiemy na dokładnie taki okres, na jaki potrzebujesz. Dzień lub dwa? Nie ma problemu. A jeżeli impreza potrwa dłużej? To też żaden kłopot. Wynajmujemy urządzenia na tyle, na ile to konieczne! Sprawdź co znajduje się w naszej ofercie wynajmu sprzętu IT i AV, a jeżeli czegoś nie będziesz mógł znaleźć, to skontaktuj się z nami.

TRANSPORT, MONTAŻ i DEMONTAŻ

Mówiliśmy już, że dostarczymy sprzęt w dowolne miejsce kraju i Europy? Tak właśnie jest! Nasi technicy nie tylko dowiozą cały sprzęt, ale także na miejscu wszystko zamontują, podłączą, skonfigurują i sprawdzą. A po wydarzeniu zrobią to samo, ale w drugą stronę. A Ty nie musisz się o nic martwić i możesz zająć się tym, co naprawdę dla Ciebie ważne!

OBSŁUGA NA MIEJSCU

Czasami nie wystarczy przywieźć i zamontować. Obsługa stołu mikserskiego, oświetlenia, dźwięku i innych sprzętów wymaga profesjonalnej obsługi. I w tym przypadku możesz na nas liczyć! Zapewniamy pełne wsparcie wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu!

CO JESZCZE?

Mamy dużą wiedzę i doświadczenie, ale jesteśmy też kreatywni. Potrzebna będzie niecodzienna zabudowa sprzętu? A może jakieś efekty specjalne? Albo trzeba będzie przygotować dedykowane rozwiązanie sprzętowe i software’owe? Też to robimy, tylko pamiętaj, żeby dać nam trochę więcej czasu.

Referencje

Obsługiwaliśmy lub pomagaliśmy między innymi:

Jesteśmy jedną z największych w Polsce wypożyczalni sprzętu IT i AV i możemy zapewnić dostęp do niemal dowolnej liczby urządzeń. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o pozostałym sprzęcie jaki wypożyczamy, odwiedź naszą stronę - www.toprental.pl - lub skontaktuj się z nami!

Infolinia dla całej Polski
(12) 399-45-02

Kraków – centrala
ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków
tel: (12) 399-45-02
fax: (12) 399-45-19
e-mail: krakow@toprental.pl

Warszawa
ul. Szyszkowa 58, 02-285 Warszawa
tel: (22) 465-93-72
fax: (22) 465-93-73
e-mail: warszawa@toprental.pl

Zapisz się do newslettera!

Będziesz na bieżąco i nie nie ominie Cię żadna promocja!